ege ve akdeniz genç iş adamları dernekleri federasyonu

Kent 43

09-10-2013

Ekonomik istikrar devam etsin

Ege ve Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı A.Volkan Turgut, ekonomik istikrarın işadamları için büyük önem taşıdığını söyledi.

Aydın Genç İşadamları Derneği ev sahipliğinde yapılan EGAFED Yönetim Kurulu toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan EGEFED Başkan Volkan Turgut, yerel seçimler öncesinde genç işadamlarının beklentilerini dile getirdi.

EGAFED Başkanı Turgut ; “Ekonomik istikrar bizim için önemlidir. Şu andaki seçim atmosferinde birçok soru işaretleri kafamızı karıştırıyor. Yaşanan olayların ne olduğunu anlayamadığımız gibi bundan sonrasında da ne olacağını bilemiyoruz. Haliyle yaşanan olayların arkasında alınacak sonucun da ne olacağını çözemiyoruz. Dünya ticaretinde bahar başlamışken, Türkiye gündemindeki kısır siyasi çekişmeler biz işadamlarının huzurunu kaçırmaktadır. Yerel seçimler öncesinde her zaman istikrarlı bir çizgide gitmesini arzuladığımız ekonomik gündem aynı çizgiyi muhafaza edemeyince, iş dünyası ve Sivil Toplum temsilcileri olarak bizler de bu gidişattan rahatsız oluyoruz.”dedi. Yaşanan çekişmelerde kaybedenin sadece işadamları ve STK’lar olmadığını söyleyen Turgut: “Bizlerle birlikte Türkiye’de kaybediyor. Bizler genç işadamları olarak Türkiye’nin en fazla ihtiyaç duyduğu girişimcilik alanında kendimizi ve sermayemizi riske atan ve risk alan insanlarız. Bir ülkede girişimcilik varsa kalkınma olur.Sonuçta, Genç İşadamları olarak Türkiye’nin yakaladığı ekonomik istikrarın devam etmesini istiyoruz.Bunun yanında oluşan güven ortamının da sürmesi bizlerin en büyük temennisidir. Kısacası devir artık daha fazla demokrasi ve dayanışma devri olmuştur.”dedi.

Kent 43
Bizimle bağlantı kurun, yenilikleri öğrenin...     
egafed
Ege ve Akdeniz Bölgesinde Kurulu bulunan Genç İşadamları Dernekleri, çalışmalarında birlik ve uyumu sağlamak ve Ege – Akdeniz Bölgesinde üst düzeyde bir yönetim kuruluşunu oluşturmak üzere “ EGE AKDEN...
devamını oku
ANLAŞMALI OTELER   
BÜLTEN’E ÜYE OLUN   

Copyright 2014 EGAFED | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Koşulları