ege ve akdeniz genç iş adamları dernekleri federasyonu

JET 48 GROUP

Kemeraltı Mah. 62.Sok. No: 19/C (Tapu Sicil Müd. Yanı) 48700 Marmaris / Muğla

252 413 55 74

252 413 34 43

http://www.jet48.com/

Sektör : KURU TEMİZLEME

28 Yıllık tecrübemizle, Firmamız 1998 yılından itibaren sektöründe ilkleri ve yenilikleri getirerek, kaliteden taviz vermeden 16 yıldır Marmaris’te hizmet vermektedir. Ortaya koyduğu yenilikler, üstün kalite anlayışı ile Marmaris’te popülaritesi en yüksek kuru temizleme firması olmasını sağlamıştır.

Yıllar içerisinde müşteri beklentilerini, isteklerini göz önünde bulundurarak 4 yıldır halı yıkama hizmeti, 14 yıldır endüstriyel çamaşır yıkama hizmeti ve 2 yıldır endüstriyel temizlik ürünleri imalatı hizmeti ile 4 farklı alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Firmamız faaliyetlerini Marmaris, Beldibi ve Ortaca merkezde Kuru Temizleme, yine Beldibi’nde Halı ve endüstriyel çamaşır yıkama fabrikası olmak üzere toplam 4 ayrı yerde hizmet vermektedir.

Jet 48 Kuru Temizleme sürekli gelişmenin müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğini kabul etmiş ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla Toplam Kalite Yönetim Sistemini vazgeçilmez bir kural olarak benimsemiştir.

Firma İş Talep Teklifleri

Konu
Teklif Türü
Tarih
Bizimle bağlantı kurun, yenilikleri öğrenin...     
egafed
Ege ve Akdeniz Bölgesinde Kurulu bulunan Genç İşadamları Dernekleri, çalışmalarında birlik ve uyumu sağlamak ve Ege – Akdeniz Bölgesinde üst düzeyde bir yönetim kuruluşunu oluşturmak üzere “ EGE AKDEN...
devamını oku
ANLAŞMALI OTELER   
BÜLTEN’E ÜYE OLUN   

Copyright 2014 EGAFED | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Koşulları