ege ve akdeniz genç iş adamları dernekleri federasyonu

DEGİAD 25.YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI…

28-11-2016

 

DENİZLİ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ, 19.11.2016 Cumartesi günü DENİZLİ ANEMON OTEL SALONU’nda, üyeleri, 1991 yılından bu yana derneğe başkanlık yapan geçmiş dönem başkanları, üst kuruluşları GESİFED Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile EGAFED YİK İstişare Kurulu Başkanı, DENİB Bşk. Ve üyelerinin misafirleriyle birlikte görkemli bir kutlama ile 25. Yaşını doldurdu.

 

Gecede açış konuşmasını yapan başkan Melek SÖZKESEN, konuşmasının bir bölümünde; genç DEGİAD üyelerinin birer ATATÜRK neferi olarak çalışmalarını ve yaşamlarını sürdüreceklerini vurguladığı anda üyeler konuşmayı uzun süren alkışlarla desteklediler. Ardından 1991 de kuruluşa imza atan kurucu başkan ve üst kuruluş GESİFED Yk Bşk. G.Okay SALGAR’ın, anılarını anlattığı konuşmayı takiben, bir diğer üst kuruluş olan EGAFED’in YİK Bşk. Efkan CEYLAN’da DEGİAD’ın girişimci yönünü vurgulayan bir konuşma yaptı. Geçmiş dönem başkanlarına plaketler sunulması ardından, geceye sponsorluk yapan firma temsilcilerine de teşekkür edildi.

 

  1. Yaş Günü pastasını, Melek SÖZKESEN ve Ekibi ile, geçmiş dönem başkanları ve üst kuruluş temsilcileri birlikte kestiler.

 

Gecenin resmi kısmı, anı fotoğrafıyla tamamlandı.

 

Ardından sahne alan Sanatçı Selami ŞAHİN, 50. Sanat yılını, genç iş insanları derneğinin 25. Yaş gününde kutlamaktan onur duyduğunu belirterek, birbiri ardına çeşitli sanatçıların sesinde hayat bulan şarkılarını seslendirdi. Sanatçıya eşlik eden üyeler geceyi coşkuyla tamamladı.

 

Gecenin sonunda herkesin sloganı; “50. Yılda buluşmak üzere” şeklinde oldu.

Bizimle bağlantı kurun, yenilikleri öğrenin...     
egafed
Ege ve Akdeniz Bölgesinde Kurulu bulunan Genç İşadamları Dernekleri, çalışmalarında birlik ve uyumu sağlamak ve Ege – Akdeniz Bölgesinde üst düzeyde bir yönetim kuruluşunu oluşturmak üzere “ EGE AKDEN...
devamını oku
ANLAŞMALI OTELER   
BÜLTEN’E ÜYE OLUN   

Copyright 2014 EGAFED | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Koşulları