ege ve akdeniz genç iş adamları dernekleri federasyonu

Tügik İş Zirvesi 2017

24-07-2019

 

TUGİK Genel Kurul Toplantısı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ve 600 iş insanının katılımıyla Antalya'da gerçekleşti. EGAFED olarak hem TUGİK İŞ ZİRVESİ 2017'ye hem de Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Kurulu'na iştirak ettik.

EGAFED  olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman Erdaş başta olmak üzere, MARMARİS GİAD, KÜTAHYA GİAD, ISPARTA GİAD, KUŞADASI GİAD, EĞİRDİR GİAD, YALVAÇ GİAD olarak tüm derneklerimizle yoğun katılım sağladık.

Erkan Güral 4. kez TUGİK Başkanlığı'na seçildi. Erkan Güral'ı ve yeni yönetimde görev alacak üyelerimizden MARMARİS GİAD Başkanı Meral Tuncer ve KÜGİAD Başkanı Taner Özkalkan'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Genel kurul konuşmasında, Türkiye'nin geleceğine ilişkin vatansever iş adamları olarak, ayrıca bir sorumluluk taşıdıklarının altını çizen Güral, her ne olursa olsun, direnmeye, üretmeye ve büyümeye devam etmek gerektiğini belirtti. Çavuşoğlu ise, TUGİK'in üyelerine sahip çıkan çok saygın bir konfederasyon olduğunu ifade etti. Konuşmasında Bakanlık olarak, özellikle girişimci dış politika anlayışıyla, iş adamlarının yurt dışında  önünü açmak için çok çabaladıklarını, diğer bakanlıklarla beraber vize serbestliğini sağlamaya çalıştıklarını vurguladı.

Erkan Güral moderatörlüğünde gerçekleşen panelde ise iş dünyasına genel bir bakış çerçevesinde, verimliliğin nasıl arttırılması gerektiğiyle ilgili fikirler paylaşıldı. Panelistlerden Sinan Öncel, az kaynakla çok pazarlamanın önemine değinirken, Erbakan Malkoç da yeni icat ve fikirlerin daha öne çıkması noktasına vurgu yaptı. Süleyman Orakçı ise kurumsallığın önemine değinirken aynı zamanda da kendi gücümüzün farkındalığıyla ilgili görüşlerini dile getirdi. Erkan Güral ve panelistlerin ortak düşüncesi ise; bir olmak, üretmek, çok çalışmak, istihdam sağlamaktı. Girişimcilikte STK'ların ne denli önemli olduğu da belirtildi.

 

 

Bizimle bağlantı kurun, yenilikleri öğrenin...     
egafed
Ege ve Akdeniz Bölgesinde Kurulu bulunan Genç İşadamları Dernekleri, çalışmalarında birlik ve uyumu sağlamak ve Ege – Akdeniz Bölgesinde üst düzeyde bir yönetim kuruluşunu oluşturmak üzere “ EGE AKDEN...
devamını oku
ANLAŞMALI OTELER   
BÜLTEN’E ÜYE OLUN   

Copyright 2014 EGAFED | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Koşulları