ege ve akdeniz genç iş adamları dernekleri federasyonu

TARİHÇE

Ege – Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu; demokrasi ve insan hakları evrensel ilkelerine bağlı, girişim, düşünce ve inanç özgürlüklerine saygılı, Atatürk’ ün çağdaş uygarlık hedefine ve ilkelerine sadık olarak, toplumsal yapının gelişmesine, demokratik sivil toplum ve laik hukuk devleti anlayışının yerleşmesine yardımcı olur.

EGAFED; işadamlarının, Türk toplumunun öncü ve girişimci bir grubu olduğu inancı ile bu yöndeki uygulamaların takipçiliğini yapar ve evrensel iş ahlakı ilkelerine uygun bir biçimde faaliyette bulunur. 31 Ekim 2003 tarihinde kurulan federasyonumuzun Kuruluş dönemi başkanlığını, dönemin DEGİAD başkanı Sn. Ufuk SEMERCİALBAZ yapmıştır. 30 Ekim 2004 tarihinde Denizli’ de gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonucunda dönemin UGİAD başkanı Sn. Hazim SESLİ EGAFED başkanlığına seçilmiş 07 01.2008 yılında ise EGAFED Başkanlığına Efkan CEYLAN seçilmiştir ve 2 dönem başkanlığa devam etmiştir. 25 Ocak 2015 tarihinde gerçekleşen 6.Olağan Genel Kurul toplantısında ise başkalığa 2.kez A. Volkan TURGUT seçilmiştir.

14 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen 7.Olağan Genel Kurul toplantısında ise başkanlığa Süleyman ERDAŞ seçilmiştir ve başkanlığa devam etmektedir. Genel Merkezimiz Genel Kurul Toplantısından sonra Kütahya ilinden Marmaris ilçesine taşınmıştır. EGAFED; hedefleri doğrultusunda, bir ekip ruhuyla ve emin adımlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Federasyonumuzun şu anda aktif 553 üyesi bulunmaktadır ve yaklaşık on bin kişiye istihdam sağlanmaktadır.

Bizimle bağlantı kurun, yenilikleri öğrenin...     
egafed
Ege ve Akdeniz Bölgesinde Kurulu bulunan Genç İşadamları Dernekleri, çalışmalarında birlik ve uyumu sağlamak ve Ege – Akdeniz Bölgesinde üst düzeyde bir yönetim kuruluşunu oluşturmak üzere “ EGE AKDEN...
devamını oku
ANLAŞMALI OTELER   
BÜLTEN’E ÜYE OLUN   

Copyright 2014 EGAFED | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Koşulları